KONST / Litografier / Färglitografi 3648127
nr 364 8127
Färglitografi
otydl. sign. oas i staden , 71/200 , 55x41 (glas saknas)
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 7 juni 2005
3/6 02:01:25
Signe Persson-Melin (f. 1925)